قالب HTML داشبورد مدیریت ارز دیجیتال توکریکس

قالب Tokrix یک قالب HTML مدیریت قدرتمند و کامل برای راه اندازی و مدیریت ارزهای رمزنگاری شده شما است. می توانید به آسانی وب سایت خرید و فروش بیت کوین و رمز ارز را تنها با چند کلیک راه اندازی کنید.

demo

صفحه اصلی

demo

داشبورد نمای تجاری

demo

داشبورد کاربران

demo

عرضه اولیه سکه

بهترین طراحی

با توجه به تجربه کاری در قالب های گذشته ، می دانیم هر صرافی رمز ارز به چه نکات و امکاناتی نیاز دارد و این را به طور خاص به پروژه داشبورد صرافی آنلاین رمز ارز بعدی خود ارائه دادیم.

داشبورد ارائه اولیه سکه

پیشنهادات اولیه سکه (ICO) ، که به عنوان Tokens crowdsale نیز شناخته می شود ، در اصل یک کمپین تأمین سرمایه جمعی است که در آن شخصی که از داشبورد استفاده می کند ، توکن ها یا ارزهای دیجیتال را برای وجوهی که از مشارکت کنندگان دریافت می کند ، نظارت می کند.

تغییر قیمت زنده

نمایش زنده حجم معاملات روز مانند CoinMarketCap.com یا CryptoCompare است. اما بسیار قدرتمندتر ، با کیفیت بالا ، قابل استفاده مجدد ، با طراحی مدرن ، چندین ارز پشتیبانی و ردیابی تمام قیمت ارزهای رمزنگاری شده در زمان واقعی. همچنین کاملاً پاسخگو است

سفارشی سازی آسان

قابل استفاده مجدد - می توانید از آن در html ، php ، python web ، java web ، aspx ، جاوا اسکریپت ، وردپرس یا سایر انواع فایل ، ویرایش و سفارشی سازی آسان و گزینه های بیشتری را می توانید تنظیم کنید.

ویژگی های اصلی

تمرکز قوی بر روی گوشی های هوشمند و تبلت این قالب دارای ویژگی های لازم برای حضور آنلاین معاملات رمزارز شما مانند پنل کاربری، پلتفرم معاملاتی ، نمودار ها ، ارائه اولیه سکه و کیف پول الکترونیکی و غیره است .

کاملا واکنش گرا

طراحی مدرن و تمیز

سفارشی سازی آسان

مدیریت کاربران

متعلقات

کشو ها

فرم ها

گفت و گو

استایل زیبا

امنیت

مرکز راهنما

پشتیبانی